MU LEGEND: 7 Listopada Wielka Premiera! Pobierz grę już teraz!!.

A więc doczekaliśmy się Wielkiej premiery MU LEGEND. Już teraz czytamy najwazniejszy dla milionów graczy komunikat w języku Polskim włącznie:

WEBZEN potwierdził, że oficjalna premiera MU Legend zostanie poprzedzona otwartym beta testem, który rozpocznie się 7 listopada 2017 r. Gra jest utrzymaną w klimatach MMOARPG kontynuacją sagi MU, której emocjonująca rozgrywka oraz bogata zawartość z pewnością zachwycą miłośników serii.

Źródło: WEBZEN Całość artykułu poniżej:

 

Przypominając graczom o początkach serii, zespół MU Legend oświadczył:
„Pierwsza gra z cyklu – MU Online – ukazała się w 2001 r. Od miesiąca, w którym wyruszyliśmy w naszą długą podróż, dzieli nas obecnie blisko 16 lat, jednak nasze działania nadal śledzone są przez miliony graczy na całym świecie. Dzięki swej imponującej grafice 3D, wspaniałemu systemowi tworzenia postaci oraz przepięknym mapom gra uchodziła w swoim czasie za niezwykle innowacyjną. Czynniki te – wraz z oddaną społecznością – zapewniły jej olbrzymi sukces. Od momentu premiery tytuł doczekał się ponad 56 milionów zarejestrowanych użytkowników. Serwery gry są wciąż aktywne, a twórcy nieustannie pracują nad aktualizacjami i nową zawartością”.

Ostatnie dwie sesje testowe zamkniętych beta testów MU Legend zakończone testem obciążeniowym, który przeprowadzony został 23 września, zainteresowały grą setki tysięcy nowych fanów. Reakcje testerów i miłośników MU Legend można krótko podsumować jako „Uwielbiamy MU Legend!”. Najnowsza gra z cyklu MU ukazuje się po klasycznej produkcji MU Online oraz niedawno opublikowanej grze mobilnej MU Origin, wprowadzając serię w nową generację elektronicznej rozrywki.

Poprzez sukces MU Origin WEBZEN udowodnił, że znane z komputerów PC gry MMO można z powodzeniem zamienić na tytuły działające na urządzeniach mobilnych. Ta mobilna produkcja RPG zdominowała sklepy z aplikacjami dla użytkowników urządzeń Apple i Android w Chinach, Korei Południowej i innych krajach. Pośród wielu ekscytujących elementów MU Origin należy wyróżnić ikoniczne klasy postaci, takie jak Mroczny Rycerz, Mroczny Czarodziej, Elf czy Gladiator Magii. W grze można znaleźć również różnorodne waluty, mapy, wydarzenie Fałszywy Alarm oraz prawdziwe zatrzęsienie przedmiotów.

WEBZEN potwierdził, że oficjalna premiera MU Legend zostanie poprzedzona otwartym beta testem, który rozpocznie się 7 listopada 2017 r. Gra jest utrzymaną w klimatach MMOARPG kontynuacją sagi MU, której emocjonująca rozgrywka oraz bogata zawartość z pewnością zachwycą miłośników serii.

Gracze będą mogli wybierać spośród 4 klas postaci, wśród których znalazł się Mroczny Władca – jedna z najlepiej rozpoznawalnych postaci świata MU. Fani pamiętają tę postać jako jednego z najlepszych przywódców klanów podczas pamiętnych weekendowych Oblężeń Zamków w grze MU Online.

Klasyczne wydarzenia, takie jak Zamek Krwi, nie zostały pominięte i pojawią się w grze MU Legend. Studio developerskie WEBZEN zdołało odtworzyć to klasyczne wydarzenie z gry MU Online, dodając do niego nowe, ekscytujące funkcje, takie jak system nagród czy nowi bossowie.
Doskonalenie przedmiotów – jeden z najbardziej popularnych i złożonych elementów rozgrywki MU Online, który przez lata intrygował użytkowników gry – także powróci w MU Legend w nowej, rozwiniętej formie.

Zespół WEBZEN potwierdza również, iż pomimo, że cała zawartość gry została udostępniona podczas zamkniętych beta testów oraz testu obciążeniowego, aktualizacje serii MU planowane są zarówno w bliskiej, jak i odległej przyszłości.

Gatunki ARPG oraz hack n’ slash istnieją od bardzo dawna, wywodząc się z klasycznych gier fabularnych. Wraz z powstawaniem coraz bardziej złożonych gier komputerowych gatunki te były nieustannie rozwijane i rozbudowywane. Gry tego typu przekładają zazwyczaj walkę w czasie rzeczywistym nad strategiczną rozgrywkę z podziałem na tury. Niektóre tytuły tych gatunków cechują się specyficzną rozgrywką, w której gracze stawiają czoła niezliczonym zastępom wrogów, po których następuje zwykle konfrontacja z bossem. Broń biała jest w powszechnym użyciu, a gracze ryzykują obrażenia nawet przy walce bronią dystansową, dzięki czemu nie ma ani chwili nudy.
MU Legend łączy wszystkie opisane powyżej cechy: walka jest szybka i toczona w czasie rzeczywistym, zarówno podczas konfrontacji z wrogami w świecie gry (PVE), jak i w starciu z innymi graczami (PVP). Co więcej, społecznościowe aspekty gry zostały mistrzowsko dopracowane przez studio developerskie WEBZEN, które zadbało o poprawne wdrożenie tego kluczowego elementu gier MMO. Gracze mogą spodziewać się tętniących życiem miast, wielowątkowych rozmów w świecie gry, dynamicznego handlu, nowych drużyn łowieckich, a nawet nominacji dla najlepszej/najgorszej gildii na różnych serwerach. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez WEBZEN podczas wielu lat prac nad grą MU Online firma dysponuje obecnie zespołem specjalistów z zakresu gier wieloosobowych i ich funkcji.

Pracujący nad MU Legend zespół WEBZEN Dublin mówi:
Grę MU Origin pobrano już ponad 2 miliony razy ze sklepów Google Play Store oraz App Store, zaś gra MU Online wkrótce obchodzić będzie 16. urodziny. Co więcej, strona MU Legend w serwisie Facebook obserwowana jest już przez ponad 100 tysięcy fanów, którzy niecierpliwie czekają na premierę gry zaplanowaną na 7 listopada. Wszystko to napełnia nas pozytywną energią. Mamy nadzieję, że nasza przygoda z tą grą potrwa jeszcze kolejne 16 lat lub dłużej!”

Dowiedz się więcej na temat MU Legend i pobierz grę wstępnie na stronie: http://muLegend.webzen.com/pl.
Zapraszamy również graczy do dyskusji na temat gry oraz dołączenia do oficjalnej społeczności w serwisie Facebook: http://facebook.com/MULegendGlobal.

 

POBIERZ MU LEGEND JUŻ TERAZ I PRZYGOTUJ SIĘ NA PREMIERĘ GRY 7 LISTOPADA 2017!

http://mulegend.webzen.com/pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdjęcia umieszczane w portalu są własnością Webzen i służą jedynie do promocji produktów firmy. Photos belong to the company Webzen
stat4u