+20% EVENT w dniach 23 – 27 lutego 2018r.

Wydarzenie: Golden Days
Okres: 23.02 – 27.02
Opis: W trakcie eventu będziesz mógł uzyskać następujące bonusy:

+ 20% EXP
+ 20% Magicznych klejnotów
+ 20% Soul EXP
+ 20% Zen
+ 20% spadku przedmiotu
+ 20% Lucky Goblin Spawn

 

Ksiądz Rugard: Musimy stanąć razem przeciwko siłom zła, które chcą zniszczyć nasz świat. Nie możemy pozwolić im wziąć tego, co jest nasze. Nie możemy pozwolić im na swobodne wędrowanie po naszym kraju, robiąc, co chcą. Te przeklęte gobliny … co one próbują osiągnąć? Oni nie tylko kradną nasze pieniądze, ale także topią całe złoto i tworzą te obrzydliwe posągi.

Mistrz Kontynentu MU: Czy uważasz, że jeśli będziemy chwalić naszego Pana Rugarda, on nam pomoże? Tylko jeden sposób, aby się dowiedzieć.  (Modlitwa rozpoczyna się) „Och, lordzie Rugardzie, wysłuchaj naszej pokornej modlitwy i pomóż nam, ześlij błogosławieństwo, aby oczyścić te ziemie i wypędzić siły zła, niech gobliny i ich złośliwe plany znikną”. * Rozświetla cię świecące światło i zaczynasz odczuwać coś nowego w swoim ciele

Mistrz Kontynentu MU: TO DZIAŁA! Och, potężny Rugard, wiedziałem, że pomożesz nam!

Ksiądz z Rugard: Ale pamiętaj, że to błogosławieństwo działa tylko przez kilka dni. Lepiej upewnij się, że dobrze go wykorzystujesz.

Mistrz Kontynentu MU: Jakie korzyści przyniesie mi to?

Ksiądz z Rugard: Będziesz mógł zebrać więcej Soul EXP od potworów, a także zyskać więcej Magicznych Klejnotów i Zen. Będziesz mógł znaleźć rzadsze przedmioty, a jeśli będziesz miał szczęście, będziesz mógł znaleźć te śliskie, szczęśliwe gobliny, które cię drwią i uciekają.

Mistrz Kontynentu MU: Lepiej ruszaj się, zanim zabraknie buffów!

 

Źródło: Mu Legend / Webzen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdjęcia umieszczane w portalu są własnością Webzen i służą jedynie do promocji produktów firmy. Photos belong to the company Webzen
stat4u